Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na dřevě, 15,5 x 32 cm, rámováno, signováno vlevo dole Baumgartner.Malíř historických scén a koní. Studoval na akademii v S. Petěrburku. Oblíbeným námětem byli kozáci a lovci."